Żłobek i Przedszkole językowe Żoliborz

W naszym przedszkolu wielokulturowość jest widoczna już na pierwszy rzut oka… Część naszych dzieci pochodzi z rodzin zagranicznych (ambasad, ekspatów). Nauczyciele przyjechali z różnych stron świata, religii, kręgów kulturowych, mają różne kolory skóry. Jesteśmy z tego bardzo dumni:-) Przedszkole posiada 4 przestronne, dobrze oświetlone sale.
 
Dzieci przebywają w pięknych, naturalnych wnętrzach (len, drewno, wiklina), w przyjaznych, naturalnych, spokojnych kolorach, co sprzyja ich rozwojowi i koncentracji. Nasze Maluchy codziennie minimum godzinę przebywają na świeżym powietrzu, bezpośrednio przy przedszkolu znajduje się plac zabaw do wyłącznej dyspozycji naszego przedszkola. To, co szczególnie doceniają nasi rodzice, to własna kuchnia i smaczne posiłki przygotowywane przez nas.

Adres

ul. Rydygiera 13B
01-793 Warszawa (Żoliborz)

tel.: +48 695 777 314

zoliborz@littleacademy.pl

Oferujemy naszym podopiecznym zarówno opiekę żłobkowa jak i przedszkolną.

Oddział żłobkowy:

  • Rocznik  2020, 2021 (od 15-18 miesiąca życia)
  • Liczebność grupy max. 16 dzieci.
  • Opiekunowie to Native Speaker nie mówiący po polsku oraz Nauczyciel Polski

Oddziały przedszkolne:

  • Roczniki 2019, 2018, 2017, 2016
  • Liczebność grup max. 18 dzieci
  • Opiekunowie to Native Speakerzy nie mówiący po polsku
  • Język Polski przez pół godziny dziennie prowadzany przez nauczyciela polskiego
  • Lektor British Council – jako dodatkowy nauczyciel
  • Podstawy programowe: Brytyjska Podstawa Programowa, Polska Podstawa Programowa, British Council Learning Time with Timmy
  • Przygotowanie do szkoły podstawowej zgodnie z deklaracją rodziców: anglojęzycznej, polskiej
Nauczyciel najmłodszej grupy w przedszkole językowe Żoliborz

Emilia

Dyrektor

Nazywam się Emilia Nowak. Ukończyłam studia w kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Pracę z dziećmi rozpoczęłam 8 lat temu. Od tego momentu nieustannie doskonalę swoje umiejętności zarówno pod kątem nauczania jak i odkrywania przed dziećmi nowych zainteresowań.

Posiadam doświadczenie jako nauczyciel polskiej podstawy programowej. Pracę w Little Academy rozpoczęłam jako polski nauczyciel w grupie żłobkowej, następnie jako nauczyciel pozostałych, starszych grup, a obecnie pełnię funkcję dyrektora. Moją pasją jest prowadzenie zajęć z dziećmi i obserwowanie procesu ich rozwoju. W swojej karierze zawodowej współpracowałam z terapeutami SI co daje mi możliwość wplatania w zajęcia elementów integracji sensorycznej.

Ze względu na charakter moich zainteresowań ukończyłam projektowanie graficzne, grafika warsztatowa w Towarzystwie Nowoczesnej Edukacji w Toruniu. W wolnych chwilach udzielam się charytatywnie jako zastępca redaktora naczelnego w kwartalniku „Wprost o reumatologii”.

 

Ilhame

Lektor British Council

Przedszkole anglojęzyczne Żoliborz

Cześć, jestem Ilhame. Praca dla British Council Warszawa jest dla mnie ekscytująca. Nauczaniem zajmuję się odkąd w 2014 roku w Bangkoku zdobyłam kwalifikacje nauczycielskie. Od tamtej pory uczyłam głównie młodzież w różnych szkołach i instytucjach.

 Co najbardziej fascynuje mnie w uczeniu dzieci, to ich kreatywność i jak szybko potrafią się uczyć.  Towarzyszenie im podczas nauki jest bardzo wdzięcznym zajęciem.

Kiedy nie uczę, uwielbiam długie spacery i słuchać audiobooków.

Ilhame

Domowa atmosfera

Drewniane zabawki

Bezpieczne miejsce

Przytulne kolory