Żłobek i Przedszkole językowe Żoliborz

W naszym przedszkolu wielokulturowość jest widoczna już na pierwszy rzut oka… Część naszych dzieci pochodzi z rodzin zagranicznych (ambasad, ekspatów). Nauczyciele przyjechali z różnych stron świata, religii, kręgów kulturowych, mają różne kolory skóry. Jesteśmy z tego bardzo dumni:-) Przedszkole posiada 4 przestronne, dobrze oświetlone sale.
 
Dzieci przebywają w pięknych, naturalnych wnętrzach (len, drewno, wiklina), w przyjaznych, naturalnych, spokojnych kolorach, co sprzyja ich rozwojowi i koncentracji. Nasze Maluchy codziennie minimum godzinę przebywają na świeżym powietrzu, bezpośrednio przy przedszkolu znajduje się plac zabaw do wyłącznej dyspozycji naszego przedszkola. To, co szczególnie doceniają nasi rodzice, to własna kuchnia i smaczne posiłki przygotowywane przez nas.

Adres

ul. Rydygiera 13B
01-793 Warszawa (Żoliborz)

tel.: +48 695 777 314

zoliborz@littleacademy.pl

Oferujemy naszym podopiecznym zarówno opiekę żłobkowa jak i przedszkolną.

Oddział żłobkowy:

  • Rocznik  2020, 2021 (od 15-18 miesiąca życia)
  • Liczebność grupy max. 16 dzieci.
  • Opiekunowie to Native Speaker nie mówiący po polsku oraz Nauczyciel Polski

Oddziały przedszkolne:

  • Roczniki 2019, 2018, 2017, 2016
  • Liczebność grup max. 18 dzieci
  • Opiekunowie to Native Speakerzy nie mówiący po polsku
  • Język Polski przez pół godziny dziennie prowadzany przez nauczyciela polskiego
  • Lektor British Council – jako dodatkowy nauczyciel
  • Podstawy programowe: Brytyjska Podstawa Programowa, Polska Podstawa Programowa, British Council Learning Time with Timmy
  • Przygotowanie do szkoły podstawowej zgodnie z deklaracją rodziców: anglojęzycznej, polskiej

Emilia

Dyrektor

Nazywam się Emilia Nowak. Ukończyłam studia w kierunku pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej. Pracę z dziećmi rozpoczęłam 8 lat temu. Od tego momentu nieustannie doskonalę swoje umiejętności zarówno pod kątem nauczania jak i odkrywania przed dziećmi nowych zainteresowań.

Posiadam doświadczenie jako nauczyciel polskiej podstawy programowej. Pracę w Little Academy rozpoczęłam jako polski nauczyciel w grupie żłobkowej, następnie jako nauczyciel pozostałych, starszych grup, a obecnie pełnię funkcję dyrektora. Moją pasją jest prowadzenie zajęć z dziećmi i obserwowanie procesu ich rozwoju. W swojej karierze zawodowej współpracowałam z terapeutami SI co daje mi możliwość wplatania w zajęcia elementów integracji sensorycznej.

Ze względu na charakter moich zainteresowań ukończyłam projektowanie graficzne, grafika warsztatowa w Towarzystwie Nowoczesnej Edukacji w Toruniu. W wolnych chwilach udzielam się charytatywnie jako zastępca redaktora naczelnego w kwartalniku „Wprost o reumatologii”.

 

Nauczyciel najmłodszej grupy w przedszkole językowe Żoliborz
Magda

Magda

Z-ca Dyrektora

Hello, I am Magda Matitaishvili Deputy Director at the Zoliborz branch of little academy. I am holding High diploma from Sulkhan-Saba Orbeliani Teaching University, Faculty of Humanities and Social Sciences, Tbilisi-Georgia. My professional steps started at my university where during my studies I joined University staff as a communication manager at the Student Affairs Office. My interest in being a teacher led me to participate in many volunteering projects back in my home country, as well as in Europe. Past few years I have been connected with Poland specifically with teaching experience. I spent a year as a volunteer teacher of English language in a free-Democratic school, later on I joined a little academy as the main teacher of the Reception group. I love challenges and working on my skills. My daily communication with LA students reminds me of the kindness and love that little humans hold and I am happy to share valuable time with them.

Chris

Lektor British Council

Przedszkole anglojęzyczne Żoliborz

Cześć, nazywam się Chris i jestem nauczycielem British Council od 6 lat. Staram się uczyć z poczuciem humoru i dbać o to, aby każdy czuł się bezpiecznie. Każdego tygodnia dzieci uczą się nowych słów, gdy podążamy za Timmym w jego przygodach! Lubię używać tańca, ruchu i zabawnych gier powtórkowych, aby zapewnić rozrywkę i radość z nauki angielskiego. W wolnym czasie uwielbiam zwiedzać miasta i słuchać płyt winylowych.

 

Chris

Domowa atmosfera

Drewniane zabawki

Bezpieczne miejsce

Przytulne kolory