Nasz program

Polska Podstawa Programowa Ministerstwa Edukacji Narodowej – Przygotowanie dzieci do polskiej szkoły podstawowej. Realizujemy płyny zakres edukacji przewidziany przez MEN.

Brytyjska Podstawa Programowa – Przygotowanie dzieci do anglojęzycznej szkoły podstawowej na podstawie podręczników Cambridge University Press (4 latki poziom reception, 5 latki poziom Year1) 

Program British Council – Learning time with Timmy – przygotowanie dzieci do rozpoczęcia edukacji w szkołach anglojęzycznych. Little Academy ma w Polsce wyłączność na prowadzenie programy Learning Time with Timmy. Program prowadzimy jest w ponad siedemdziesięciu krajach .

Przyjazne Ciocie, zdrowe - przygotowane przez nas jedzenie oraz skuteczny program edukacyjny.

Zajęcia gotowania w przedszkolu na Żoliborzu​

Nasz autorski program Little Discovery

Obudzenie w dzieciach zainteresowania światem, nauką i otaczającymi zjawiskami poprzez praktyczne ich doświadczenie.

Nowa roslina – ziarno kakaowca

Pokazujemy jak wyglądają ziarna kakaowca, ucieramy je w moździerzu, testujemy ich różne smaki, robimy z nich roztopioną czekoladę, wlewamy ją do naczynia, ozdabiamy suszonymi owocami bakaliami.

Nowy fakt – kolory skóry

Malujemy buźki dzieci na kolory czarny, biały, żółty, czerwony, pokazujemy zdjęcia ludzi z różnymi kolorami skóry. Pokazujemy na  globusie gdzie ci ludzie żyją. Następnie malujemy jajka na różne kolory, rozbijamy je i pokazujemy że w środku każde je takie samo. Nauczyciel tłumaczy dzieciom że możny różnić się kolorem skóry , ale w środku jesteśmy tacy sami.

Nowe zjawisko – stany skupienia wody

Pokazujemy jak rozpuszcza się śnieg, robimy doświadczenie jak rozpuszcza się lód w ciepłej widzie, a następnie pokazujemy, dzieciom jak skrapla się woda z pary wodnej.

Zajęcia dodatkowe

W ramach czesnego

Dodatkowo płatne