Brytyjska podstawa programowa

W przedszkolach Little Academy staramy się podążać za wytycznymi brytyjskiego ustawowego modelu edukacji dziecka od 0 do 5 r.ż. Bliższe informacje znajdą Państwo w załączonym dokumencie. www.foundationyears.org.uk

EYFS framework – March 2021 >> pobierz

Dex the Dino

Dex the Dino

Dex the Dino

Dodatkowo podczas zajęć wdrażamy program nauki języka angielskiego w oparciu o materiały wydawnictwa Macmillan Education. Obecnie jest to seria „Dex the Dino”.

Dzieci razem z tytułowym bohaterem, sympatycznym dinozaurem o imieniu Dex, odkrywają świat w języku angielskim. Interaktywne ćwiczenia, filmiki i piosenki przybliżają dzieciom kulturę krajów anglojęzycznych, a pacynka Dex i atrakcyjne graficznie karty obrazkowe przenoszą je w angielski świat uroczego dinozaura.

Nasi nauczyciele korzystają również z szerokiego wachlarza materiałów i pomysłów tak, aby zajęcia były jak najbardziej efektywne. Dedykowana serii strona www.macmillanyounglearners.com/dex  jest kopalnią dodatkowych materiałów zarówno dla uczniów, jak i dla nauczycieli. Dzięki dostępowi do platformy rodzice mogą w domu bawić się z dzieckiem utrwalając jednocześnie materiał z zajęć.