Żłobek i Przedszkole językowe Ursynów

W naszym przedszkolu wielokulturowość jest widoczna na pierwszy rzut oka…. Część dzieci pochodzi z rodzin zagranicznych (ambasad, ekspatów). Nauczyciele pochodzą z różnych stron świata, religii, kręgów kulturowych, mają różne kolory skóry. Jesteśmy z tego bardzo dumni:-) Placówka na Ursynowie (Kabaty) mieści się w przestronnym i doskonale doświetlonym budynku, przy osiedlowej uliczce, co gwarantuje spokój i brak hałasu. Do dyspozycji Dzieci są przestronne 4 sale, utrzymane w ciepłej i pastelowej kolorystyce. Wszystkie z nich posiadają 2 łazienki dostosowane do wieku i potrzeb naszych podopiecznych.

Nieopodal przedszkola, po przeciwnej stronie ulicy, znajduje się bardzo duży i doskonale wyposażony plac zabaw, z którego korzystamy codziennie, naprzemiennie ze spacerami po okolicy. To co szczególnie doceniają nasi rodzice to własna kuchnia i smaczne posiłki przygotowywane przez nas.

Adres

ul. Wąwozowa 28
02-796 Warszawa – Ursynów Kabaty

tel.: +48 695 777 314

ursynow@littleacademy.pl

Oferujemy naszym podopiecznym zarówno opiekę żłobkowa jak i przedszkolną.

Oddział żłobkowy:

  • Rocznik  2020, 2021 (od 15-18 miesiąca życia)
  • Liczebność grupy max. 16 dzieci
  • Opiekunowie to Native Speaker nie mówiący po polsku oraz Nauczyciel Polski

Oddziały przedszkolne:

  • Roczniki 2019, 2018, 2017, 2016
  • Liczebność grup max. 18 dzieci
  • Opiekunowie to Native Speakerzy nie mówiący po polsku
  • Język Polski przez pół godziny dziennie prowadzany przez nauczyciela polskiego
  • Lektor British Council – jako dodatkowy nauczyciel
  • Podstawy programowe: Brytyjska Podstawa Programowa, Polska Podstawa Programowa, British Council Learning Time with Timmy.
  • Przygotowanie do szkoły podstawowej zgodnie z deklaracją rodziców: anglojęzycznej, polskiej.

Martyna

Dyrektor przedszkola

Przedszkole i żłobek językowy Ursynów

Nazywam się Martyna Kielańska, ukończyłam studia magisterskie na kierunku edukacja wczesnoszkolna i przedszkolna jak również  szkołę muzyczną.

Przygodę  w opiece nad dziećmi rozpoczęłam w rodzinach obcojęzycznych dodatkowo rozwinęłam swój język angielski. Pracowałam w żłobkach i przedszkolach gdzie dodatkowo prowadziłam zajęcia umuzykalniające, również w języku angielskim, w różnych grupach wiekowych. Otrzymałam tytuł SUPER DZIENNEGO OPIEKUNA od miasta stołecznego Warszawy dzięki rodzicom, którzy bardzo docenili moją pracę.

Jestem osobą ambitną, kreatywną, uśmiechniętą. Obecnie kładę nacisk na rozwój w zakresie nauczania metodycznego. W wolnym czasie jeżdżę konno, działam na rzecz ochrony zwierząt oraz piszę własną powieść.

Martyna

Hatice

Lektor British Council

Przedszkole anglojęzyczne Ursynów

Cześć, jestem Hatice i dołączyłam do zespołu British Council w lutym 2022. Zdobyłam kwalifikacje do nauczania języka angielskiego w Wielkiej Brytanii w 2020, ale nauczam od 2019. Bardzo lubię swoją pracę, a najważniejsze jest dla mnie tworzenie pozytywnej atmosfery na zajęciach. Dzięki temu moi uczniowie czują się pewnie i używają języka angielskiego swobodnie. W czasie wolnym lubię malować i pływać.

 

Domowa atmosfera

Drewniane zabawki

Bezpieczne miejsce

Przytulne kolory