Żłobek i Przedszkole językowe Wilanów

W naszym przedszkolu wielokulturowość jest widoczna już na pierwszy rzut oka… Większość naszych dzieci pochodzi z rodzin zagranicznych (ambasad, ekspatów). Nauczyciele przyjechali z różnych stron świata, religii, kręgów kulturowych, mają różne kolory skóry. Jesteśmy z tego bardzo dumni:-)  Przedszkole posiada 4 przestronne, dobrze oświetlone sale. Dzieci przebywają w pięknych, naturalnych wnętrzach (len, drewno, wiklina), w przyjaznych, naturalnych, spokojnych kolorach, co sprzyja ich rozwojowi i koncentracji.   Nasze Maluchy codziennie minimum godzinę przebywają na świeżym powietrzu, czy to w przyległym ogródku czy na pobliskich placach zabaw do których dowozi nasz busik. To, co szczególnie doceniają nasi rodzice, to własna kuchnia i smaczne posiłki przygotowywane przez nas.

Adres

ul. Sarmacka 12F
02-972 Warszawa – Miasteczko

tel.: +48 517 777 121

wilanow@littleacademy.pl

Oferujemy naszym podopiecznym zarówno opiekę żłobkowa jak i przedszkolną.

Oddział żłobkowy:

  • Rocznik  2020, 2021 (od 15-18 miesiąca życia)
  • Liczebność grupy max. 16 dzieci.
  • Opiekunowie to Native Speakerzy nie mówiący po polsku

Oddziały przedszkolne:

  • Roczniki 2019, 2018, 2017, 2016
  • Liczebność grup max. 18 dzieci
  • Opiekunowie to Native Speakerzy nie mówiący po polsku
  • Język Polski przez pół godziny dziennie prowadzany przez nauczyciela polskiego
  • Lektor British Council – jako dodatkowy nauczyciel
  • Podstawy programowe: Brytyjska Podstawa Programowa, Polska Podstawa Programowa, British Council Learning Time with Timmy
  • Przygotowanie do szkoły podstawowej zgodnie z deklaracją rodziców: anglojęzycznej, polskiej

Katarzyna

Dyrektor

Przedszkole językowe Wilanów

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku filologiczno-pedagogicznym. Zdobyłam również kwalifikacje mediatora m.in. na studiach podyplomowych o kierunku Mediacje Rodzinne i Pomoc Psychologiczna Rodzinie oraz stażu mediacyjnym i kursach specjalistycznych prowadzonych przez Polskie Centrum Mediacji. Jestem też od ponad 20 lat związana z biznesem a moje doświadczenie dotyczące pracy z zespołami, negocjacjami i szukaniem rozwiązań pozyskałam pracując na managerskich stanowiskach. Przez kilka lat pracowałam również w szkolnictwie. Biegle znam angielski, jestem rzetelna i konkretna, mam poczucie humoru i cenię szczerość. Moje główne wartości to: uczciwość, miłość, wolność i szacunek. Zarówno w życiu prywatnym jak i pracy kieruję się potrzebami innych, lubię pomagać i wspierać.

Karolina

Wicedyrektor

Przedszkole językowe Wilanów

Mam na imię Karolina i pracuję w placówkach oświatowych od 6 lat. Jestem absolwentką warszawskiej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego na kierunkach Pedagogika Wczesnoszkolna i Przedszkolna oraz Zarządzanie Oświatą. W zeszłym roku szkolnym byłam wychowawcą naszej grupy Nursery, a od lipca 2022 roku pełnię funkcję wice dyrektora wilanowskiego oddziału Little Academy oraz nauczyciela polskiej podstawy programowej. Praca w przedszkolu jest dla mnie ciągłą przygodą, daje mi ogromną satysfakcję. W kontaktach z dziećmi cenię sobie ich szczerość, otwartość i ciekawość świata.

Charakteryzuje mnie sumienność, odpowiedzialność, otwartość, kreatywność, ambicja oraz pogoda ducha.

Prywatnie interesuję się muzyką, fotografią i aktualnymi wydarzeniami.

Wicedyrektor Wilanów
Kate

Kate

Lektor British Council

Przedszkole anglojęzyczne Wilanów

Witam, jestem Katarzyna i bardzo mi miło, że będę miała okazję pracować z Państwa dziećmi w tym roku. Zdobyłam kwalifikacje zawodowe dla nauczycieli w Polsce i pracowałam zarówno w szkołach językowych jak i szkołach państwowych. Miałam przyjemność uczyć różne grupy wiekowe; dorosłych, młodzież oraz dzieci. W okresie wakacyjnym pracuję w szkołach w Wielkiej Brytanii.

Jestem bardzo otwartą i rozmowną osobą, a możliwość pomocy uczniom w rozwinięciu pewności siebie w używaniu języka angielskiego jest moim ulubionym zadaniem. Uwielbiam stosować gry i zabawy w nauczaniu.

Kiedy nie uczę, spędzam czas z rodziną oraz śpiewam i słucham muzyki.

 

Domowa atmosfera

Drewniane zabawki

Bezpieczne miejsce

Przytulne kolory