Żłobek i Przedszkole językowe Wilanów

W naszym przedszkolu wielokulturowość jest widoczna już na pierwszy rzut oka… Większość naszych dzieci pochodzi z rodzin zagranicznych (ambasad, ekspatów). Nauczyciele przyjechali z różnych stron świata, religii, kręgów kulturowych, mają różne kolory skóry. Jesteśmy z tego bardzo dumni:-)  Przedszkole posiada 4 przestronne, dobrze oświetlone sale. Dzieci przebywają w pięknych, naturalnych wnętrzach (len, drewno, wiklina), w przyjaznych, naturalnych, spokojnych kolorach, co sprzyja ich rozwojowi i koncentracji.   Nasze Maluchy codziennie minimum godzinę przebywają na świeżym powietrzu, czy to w przyległym ogródku czy na pobliskich placach zabaw do których dowozi nasz busik. To, co szczególnie doceniają nasi rodzice, to własna kuchnia i smaczne posiłki przygotowywane przez nas.

Adres

ul. Sarmacka 12F
02-972 Warszawa – Miasteczko

tel.: +48 517 777 121

wilanow@littleacademy.pl

Oferujemy naszym podopiecznym zarówno opiekę żłobkowa jak i przedszkolną.

Oddział żłobkowy:

  • Rocznik  2020, 2021 (od 15-18 miesiąca życia)
  • Liczebność grupy max. 16 dzieci.
  • Opiekunowie to Native Speakerzy nie mówiący po polsku

Oddziały przedszkolne:

  • Roczniki 2019, 2018, 2017, 2016
  • Liczebność grup max. 18 dzieci
  • Opiekunowie to Native Speakerzy nie mówiący po polsku
  • Język Polski przez pół godziny dziennie prowadzany przez nauczyciela polskiego
  • Lektor British Council – jako dodatkowy nauczyciel
  • Podstawy programowe: Brytyjska Podstawa Programowa, Polska Podstawa Programowa, British Council Learning Time with Timmy
  • Przygotowanie do szkoły podstawowej zgodnie z deklaracją rodziców: anglojęzycznej, polskiej
Katarzyna

Katarzyna

Dyrektor

Przedszkole językowe Wilanów

Przez kilka ostatnich lat pracowałam w British Council, jestem metodykiem, pedagogiem, doświadczonym nauczycielem języka angielskiego (Certyfikat Advanced), ukończyłam studia podyplomowe z Zarządzania w oświacie. Doświadczenie zawodowe w zakresie szkoleń, nauczania i administracji zdobywałam w firmach międzynarodowych w Polsce i w Portugalii.

Kate

Lektor British Council

Przedszkole anglojęzyczne Wilanów

Witam, jestem Katarzyna i bardzo mi miło, że będę miała okazję pracować z Państwa dziećmi w tym roku. Zdobyłam kwalifikacje zawodowe dla nauczycieli w Polsce i pracowałam zarówno w szkołach językowych jak i szkołach państwowych. Miałam przyjemność uczyć różne grupy wiekowe; dorosłych, młodzież oraz dzieci. W okresie wakacyjnym pracuję w szkołach w Wielkiej Brytanii.

Jestem bardzo otwartą i rozmowną osobą, a możliwość pomocy uczniom w rozwinięciu pewności siebie w używaniu języka angielskiego jest moim ulubionym zadaniem. Uwielbiam stosować gry i zabawy w nauczaniu.

Kiedy nie uczę, spędzam czas z rodziną oraz śpiewam i słucham muzyki.

 

Kate

Domowa atmosfera

Drewniane zabawki

Bezpieczne miejsce

Przytulne kolory