Little Academy wyłącznym w Polsce partnerem British Council

Z dumą informujemy, że British Council rozpoczął współpracę z anglojęzycznym przedszkolem Little Academy w zakresie prowadzenia zajęć z autorskiego programu edukacji przedszkolnej British Council Learning Time with Timmy. Program ten wdrażany jest przez British Council w przedszkolach w krajach Unii Europejskiej od bieżącego roku szkolnego.

Learning Time with Timmy to przede wszystkim nauka języka angielskiego poprzez zabawę. Zajęcia z dziećmi obejmują śpiewanie, opowiadania, taniec, sztukę i rzemiosło, które wprowadzają dzieci do autentycznej literatury angielskiej i zachęcają ich do rozwijania aspektów języka, takich jak wymowa, rym, rytm, narracja i struktura zdań w zabawny i naturalny sposób.

Chcąc zapewnić naszym Maluchom najwyższy światowy poziom wczesnej nauki języka angielskiego zaprosiliśmy do współpracy British Council – instytucję reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej, realizującą działania na sześciu kontynentach, w ponad 100 krajach.

Learning Time with Timmy gwarantuje, że nasze Maluszki uczą się języka angielskiego zgodnie z najnowszymi światowymi trendami wyznaczanymi przez British Council.