O nas

Little Academy – przedszkole anglojęzyczne

Misją Little Academy jest wykorzystanie naturalnej dziecięcej chłonności językowej. Tylko w wieku przedszkolnym Twój maluch może nauczyć się języka tak szybko, intuicyjnie i kontekstowo, bez przyswajania teorii gramatyki.

Stosowana przez nas metodyka udoskonalana jest od wielu lat i stosowana w kilkudziesięciu krajach. Program został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych w wieku 2-6 lat. Za sprawą partnerstwa z największym światowym autorytetem w dziedzinie nauczania języka angielskiego nasz pewność że Twoje Dziecko nauczy się języka już w przedszkolu.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko kontynuowało naukę w szkole polskiej, dwujęzycznej, czy systemie anglojęzycznym nasza placówka będzie dla niego idealnym miejscem. Przygotujemy Twojego Malucha, aby wejście w edukację polską lub anglojęzyczną przyszło z łatwością.

Nasi Native Speakerzy będą z Twoim dzieckiem przez cały dzień, zapewniając mu permanentną komunikację anglojęzyczną. Codziennie realizujemy również polską podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wszyscy nasi Mali absolwenci dostają się również do szkół polskich (również tych z egzaminami wstepnymi).

Jesteś tym, co jesz – zdrowe produkty i własna kuchnia przedszkolu Little Academy

Zdrowe posiłki są naszym najwyższym celem.

Jedzenie podawane naszym Maluchom bazuje na wysokiej jakości produktach podawanych w kilka chwil po przygotowaniu. Jeśli podajemy jogurt, to jest to naturalny jogurt z miksowanymi owocami (nie produkt ze sklepu), jeśli serwujemy ciasto, przygotowujemy je sami z 1-dniowym okresem trwałości. Zupę gotujemy na indyku nie na kurczaku. Nasze menu jest bogate w owoce i warzywa, mięso podawane jest do trzech razy w tygodniu. Podstawą posiłków są kasze, ryż, nie używamy cukru ani żadnych sztucznych wzmacniaczy smaku i produktów przetworzonych.

Regularnie podczas warsztatów kulinarnych przedstawiamy dzieciom zasady zdrowego żywienia, a także uczymy, dlaczego warto jeść zdrowo

Dzieci znajdą u nas domową atmosferę, wspaniałe ciocie, pyszne, zdrowe jedzenie, przestronne sale. Wnętrza są przytulne (dywany, sofy, fotele, koce), naturalne (len, drewnno) i spokojne (narutalne spokojne kolory) – czyli świat przystosowany do ich potrzeb, uzupełniony najlepszymi metodami dydaktycznymi, które przez zabawę rozwiną indywidualne predyspozycje.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego przedszkola!

Wilanów

W maju 2019 rusza nasza kolejna placówka w Wilanowie (Miasteczko Wilanów). Nasze sale są przestrzenne (każda około 50m2), doskonale oświetlone światłem naturalnym. Do przedszkola przylega nasz ogórdek. Maluchy przebywają w pięknym naturalnym wnętrzu (len, drewno, wilkina), w przyjaznych naturlanych kolorach (szarości, pastele). Do dyspozycji mamy plac zabaw w patio oraz pobliski plac zabaw przy Klimaczaak (4 minuty spacerkiem).

To co Rodzice szczególnie cenią to fakt że wyróznia nas własna kuchnia oraz smaczne, przygotowane przez nas jedzenie bazaujące na zdrowych produktach.

Konstancin Jeziorna

Przedszole w Konstanciie położone jest w wyjątkowo urokliwym miejscu: na terenie zalesionym, przy jeziorku, na końcu cichej, zamkniętej ulicy. Takie warunki gwarantują naszym pociechom spokój i odpoczynek w przyjaznym środowisku. Placówka mieści się w budynku wolnostojącym oddalonym od ulicznego zgiełku. Plac zabaw jest duży, wyposażony w atestowane zabawki dostosowane do wzrostu i wieku dzieci. Dysponujemy przestronnymi salami z łazienkami, przystosowanymi do wieku każdej z 4 grup. Podopieczni korzystają również z ponad 150-metrowej sali gimnastycznej.

Kontakt

Oddział KONSTANCIN
ul. Łąkowa 38
05-520 Konstancin Jeziorna

Oddział WILANÓW
ul. Sarmacka 12F
Warszawa - Miasteczko Wilanów

Oddział URSYNÓW
ul. Wąwozowa 28F
Warszawa - Ursynów Kabaty

Zadzwoń teraz!
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter