Anglojęzyczne przedszkole Little Academy partnerem British Council.

Z dumą informujemy, że British Council rozpoczął współpracę z anglojęzycznych przedszkolem Little Academy w zakresie prowadzenia zajęć z autorskiego programu edukacji przedszkolnej British Council Learning Time with Timmy. Program ten wdrażany jest przez British Council w przedszkolach w krajach Unii Europejskiej od bieżącego roku szkolnego. Learning Time with Timmy  to przede wszystkim nauka języka angielskiego poprzez zabawę. Zajęcia z dziećmi obejmują śpiewanie, opowiadania, taniec, sztukę i rzemiosło, które wprowadzają dzieci do autentycznej literatury angielskiej  i zachęcają ich do rozwijania aspektów języka, takich jak wymowa, rym, rytm, narracja i struktura zdań w zabawny i naturalny sposób .

 

 

Little Academy partnerem British Council

Chcąc zapewnić naszym Maluchom najwyższy światowy poziom wczesnej nauki języka angielskiego zaprosiliśmy do współpracy British Council –  instytucję  reprezentującą Zjednoczone Królestwo Wielkiej Brytanii w zakresie współpracy kulturalnej i edukacyjnej, realizującą działania na sześciu kontynentach, w ponad 100 krajach.

Learning Time with Timmy gwarantuje, że nasze Maluszki uczą się języka angielskiego zgodnie z najnowszymi światowymi trendami wyznaczanymi przez British Council.

.

Brand of the Year

Tips for Parents

Kontakt

Oddział KONSTANCIN
ul. Łąkowa 38
05-520 Konstancin Jeziorna

Oddział WILANÓW
ul. Sarmacka 12F
Warszawa - Miasteczko Wilanów

Oddział URSYNÓW
ul. Wąwozowa 28F
Warszawa - Ursynów Kabaty

Zadzwoń teraz!
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter