Our program

Nasz autorski program edukacyjny stworzony jest przez zespół doświadczonych psychologów, pedagogów, nauczycieli edukacji przedszkolnej i anglistów.
To połączenie gwarantuje dobre przygotowanie do dalszych etapów edukacji i przygotowanie do funkcjonowania w zmieniającym się świecie. Dbamy aby wyrosły na szczęśliwych pewnych siebie dorosłych.

Nasze zajęcia

ROZWÓJ INTELEKTUALNY

We wszystkich placówkach utrzymujemy ten sam wysoki standard, realizujemy to poprzez dostarczenie nauczycielom codziennych scenariuszy zajęć i aktywności wraz z bogatym zakresem materiałów edukacyjnych.
• Polska podstawa programowa – przygotowanie do międzynarodowych systemów edukacji
• Brytyjska podstawa programowa — przygotowanie do szkło polskich zgodnie z wytycznymi MEN
• Circle Time
• Graf motoryka – praktyka pisania liter, cyfr, ryzowania kształtów
• Little Discovery Program – poznanie poprzez doświadczenia i eksperymenty zagadnień dotyczących kosmosy, ziemi, człowieka, przyrody i innych.

ROZWÓJ JĘZYKOWY

realizowany przez świtowego lidera nauczania języka angielskiego British Council. Dzięki temu dzieci uczą się angielskiego wg najwyższych standardów. Ich rozwój językowy poświadczony jest certyfikatem British Council honorowanym na całym świecie.

ROZWOJ FIZYCZNY

Każdego dnia zapewniamy dzieciom dużo aktywności fizycznej… bawią się na placu zabaw, mają codzienną gimnastykę, aktywność fizyczna wpisana jest w scenariusze edukacji. Zapewniamy dzieciom przestrzeń na swobodna zabawę, której dzieci potrzebują do dobrego rozwoju.

TUS

praktyka umiejętności społeczne, emocjonalnych oraz rutyny zachowań. Nasi podopieczni pochodzą z różnych kultur, religii, wzorców społecznych, rodzin z różną filozofia wychowawczą. Widzimy, że niektóre dzieci nie uznają ram, inne nigdy ich nie kwestionują, niektóre lekko wchodzą w interakcje społeczne inne trudniej, niektóre wyznaczają swoje granice inne nie, łatwo dominują grupę lub nie. Dzieci potrzebują w tych obszarach ogromnego naszego wsparcia i naszej pomocy. Dzieci uczą się wyznaczania swoich granic, nazywania emocji czy respektowania zasad społecznych.
Praktyka umiejętności Montessori Wspieramy dzieci w nabywaniu umiejętności życia codziennego. Wzmacnia to ich poczucie sprawczości i budują poczcie wartości. Dzieci uczą się gotowania, ubierania, sprzątania, noszenia pojemnika z wodą i wielu innych. Dzięki temu czyją się pewne w wielu sytuacjach życiowych, są otwarte i chętne do wyzwań.

Praktyka umiejętności Montessori

Wspieramy dzieci w nabywaniu umiejętności życia codziennego. Wzmacnia to ich poczucie sprawczości i budują poczcie wartości. Dzieci uczą się gotowania, ubierania, sprzątania, noszenia pojemnika z wodą i wielu innych. Dzięki temu czyją się pewne w wielu sytuacjach życiowych, są otwarte i chętne do wyzwań.