Rekrutacja do przedszkola Warszawa

Recruitment to the kindergarten Warsaw - Free places

Kiedy rodzice chcą wrócić do obowiązków zawodowych podejmują decyzję o wysłaniu swojej pociechy do przedszkola. Warto wiedzieć jak przebiega rekrutacja do przedszkola Warszawa 2022/23 oraz z jakimi zasadami wiążą się zapisy do przedszkola Little Academy. 

Jak przebiega rekrutacja do przedszkola Warszawa 2022/23?

Zapisy do przedszkola 2022/23 trwają. Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci do placówki Little Academy powinni wysłać wiadomość informującą o chęci zgłoszenia na odpowiedni adres mailowy lub skontaktować się telefonicznie, a następnie wypełnić wniosek. 

Podczas naboru liczy się kolejność zgłoszenia, dlatego nie warto zwlekać z uwagi na ściśle określony limit miejsc. Przedszkole Little Academy oferuje niezwykle interesującą ofertę. Do placówki można zapisać dzieci od 3 do 6 roku życia. Na etapie rekrutacji rodzice powinni dostarczyć stosowne dokumenty oraz podpisać umowę z dyrekcją. Niepodpisanie umowy we wskazanym terminie może skutkować automatycznym skreśleniem dziecka z listy. 

W czasie określonym przez dyrekcję placówki ogłoszona zostanie lista dzieci, które zostaną przyjęte do placówki, a także te, które się niezakwalifikowały i znajdą się na liście rezerwowej. 

Rekrutacja do przedszkola Warszawa

Rekrutacja do przedszkola Little Academy

Przedszkole Little Academy to placówka anglojęzyczna. Specjaliści zgodnie uważają, że okres wczesnego dzieciństwa to najlepszy czas na przyswojenie języka obcego. W tym okresie maluchy mają naturalną chłonność języka, dzięki czemu są w stanie nauczyć się go intuicyjnie.

Podczas rekrutacji rodzice powinni wiedzieć, że w każdej grupie przez cały dzień przebywa Native Speaker. Dzięki jego obecności maluchy mogą skutecznie wdrażać się do komunikowania w języku angielskim. Czteroletni program nauki jest starannie opracowany, dzięki czemu można mieć pewność, że dzieci będą uczyć się języka zgodnie z obecnie obowiązującymi zasadami.

Warto zaznaczyć, że comiesięczne czesne obejmuje codzienne wyżywienie, całodobową opiekę wychowawców oraz Native Speaker, a także opiekę psychologiczną, logopedyczną oraz niezwykle interesujące zajęcia edukacyjne obejmujące:

  1. przygotowanie językowe, 
  2. realizację podstawy programowej, 
  3. program British Council Learning Time with Tommy, 
  4. wycieczki oraz spotkania z atrakcyjnymi gośćmi, 
  5. gramatykę oraz poszerzenie słownictwa angielskiego, 
  6. zajęcia kulinarne, sportowe oraz muzyczne,
  7. yogę, 
  8. opowiadacza historii, 
  9. program autorski, który opiera się na założeniach Montessori.
 

Przedszkole jest w pełni przyjazne dla maluchów i skutecznie wychodzi na przeciw ich potrzebom.

Z pewnością warto zdecydować się na zapisanie swojej pociechy do przedszkola Little Academy. Placówka ta zapewnia maluchom najlepszy start i udane dzieciństwo. Oprócz interesującego programu edukacyjnego, dzieci mogą także liczyć na udaną, beztroską zabawę z rówieśnikami. W placówce zatrudnieni są w pełni wykwalifikowani i przygotowani nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy i inni specjaliści. Przedszkole działa od godziny 7:30 do 17:30. Na stronie placówki dostępne są wszystkie informacje, które mogą zainteresować rodziców chętnych do zapisania swojej pociechy do przedszkola. W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości można się skontaktować z dyrekcją osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej. 

Przedszkole Little Academy ma swoje placówki w takich dzielnicach Warszawy jak Wilanów, Konstancin, Ursynów oraz Żoliborz. Dzięki temu nie trzeba dowozić dziecka daleko. Jest to duża wygoda dla rodziców i opiekunów. 

 
 
Oceń ten post post