Rekrutacja do przedszkola Warszawa

Kiedy rodzice chcą wrócić do obowiązków zawodowych podejmują decyzję o wysłaniu swojej pociechy do przedszkola. Warto wiedzieć jak przebiega rekrutacja do przedszkola Warszawa 2022/23 oraz z jakimi zasadami wiążą się zapisy do przedszkola Little Academy. 

Jak przebiega rekrutacja do przedszkola Warszawa 2022/23?

Zapisy do przedszkola 2022/23 trwają. Rodzice, którzy chcą zapisać swoje dzieci do placówki Little Academy powinni wysłać wiadomość informującą o chęci zgłoszenia na odpowiedni adres mailowy lub skontaktować się telefonicznie, a następnie wypełnić wniosek. 

Podczas naboru liczy się kolejność zgłoszenia, dlatego nie warto zwlekać z uwagi na ściśle określony limit miejsc. Przedszkole Little Academy oferuje niezwykle interesującą ofertę. Do placówki można zapisać dzieci od 3 do 6 roku życia. Na etapie rekrutacji rodzice powinni dostarczyć stosowne dokumenty oraz podpisać umowę z dyrekcją. Niepodpisanie umowy we wskazanym terminie może skutkować automatycznym skreśleniem dziecka z listy. 

W czasie określonym przez dyrekcję placówki ogłoszona zostanie lista dzieci, które zostaną przyjęte do placówki, a także te, które się niezakwalifikowały i znajdą się na liście rezerwowej. 

Rekrutacja do przedszkola Little Academy

Przedszkole Little Academy to placówka anglojęzyczna. Specjaliści zgodnie uważają, że okres wczesnego dzieciństwa to najlepszy czas na przyswojenie języka obcego. W tym okresie maluchy mają naturalną chłonność języka, dzięki czemu są w stanie nauczyć się go intuicyjnie.

Podczas rekrutacji rodzice powinni wiedzieć, że w każdej grupie przez cały dzień przebywa Native Speaker. Dzięki jego obecności maluchy mogą skutecznie wdrażać się do komunikowania w języku angielskim. Czteroletni program nauki jest starannie opracowany, dzięki czemu można mieć pewność, że dzieci będą uczyć się języka zgodnie z obecnie obowiązującymi zasadami.

Warto zaznaczyć, że comiesięczne czesne obejmuje codzienne wyżywienie, całodobową opiekę wychowawców oraz Native Speaker, a także opiekę psychologiczną, logopedyczną oraz niezwykle interesujące zajęcia edukacyjne obejmujące:

  1. przygotowanie językowe, 
  2. realizację podstawy programowej, 
  3. program British Council Learning Time with Tommy, 
  4. wycieczki oraz spotkania z atrakcyjnymi gośćmi, 
  5. gramatykę oraz poszerzenie słownictwa angielskiego, 
  6. zajęcia kulinarne, sportowe oraz muzyczne,
  7. yogę, 
  8. opowiadacza historii, 
  9. program autorski, który opiera się na założeniach Montessori.
 

Przedszkole jest w pełni przyjazne dla maluchów i skutecznie wychodzi na przeciw ich potrzebom.

Z pewnością warto zdecydować się na zapisanie swojej pociechy do przedszkola Little Academy. Placówka ta zapewnia maluchom najlepszy start i udane dzieciństwo. Oprócz interesującego programu edukacyjnego, dzieci mogą także liczyć na udaną, beztroską zabawę z rówieśnikami. W placówce zatrudnieni są w pełni wykwalifikowani i przygotowani nauczyciele, pedagodzy, psycholodzy i inni specjaliści. Przedszkole działa od godziny 7:30 do 17:30. Na stronie placówki dostępne są wszystkie informacje, które mogą zainteresować rodziców chętnych do zapisania swojej pociechy do przedszkola. W razie jakichkolwiek pytań oraz wątpliwości można się skontaktować z dyrekcją osobiście, telefonicznie lub za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Przedszkole Little Academy ma swoje placówki w takich dzielnicach Warszawy jak Wilanów, Konstancin, Ursynów oraz Żoliborz. Dzięki temu nie trzeba dowozić dziecka daleko. Jest to duża wygoda dla rodziców i opiekunów.

 
 

Related Posts

KONTAKT
+48 695 777 314
kontakt@LittleAcademy.pl