Przedszkole Mokotów

Nasze prywatne przedszkole językowe w Warszawie, a dokładnie w dzielnicy Mokotów położone będzie w cichym, przyjaznym dla rodzin i dobrze skomunikowanym miejscu.

Pod czujnym okiem nauczycieli przedszkolnych dziecko może w prosty i przyjemny sposób będzie mogło rozwijać umiejętność posługiwania się językiem angielskim podczas wykonywania codziennych czynności. Naszym celem jest stworzenie przyjaznego środowiska, które zapewni dzieciom pełen rozwój na wielu płaszczyznach. Kadra nauczycielska w naszej placówce będzie składać się z wyspecjalizowanych osób, dla których praca z dziećmi to pasja i przyjemność.

Obiekt zostanie wyposażony w przestronne, jasne sale oraz łazienki odpowiednio przystosowane dla wszystkich grup wiekowych, a także w bibliotekę zaopatrzoną w wiele ciekawych pozycji w języku angielskim, w pełni dostępną dla dzieci i rodziców, aby pomóc we wspieraniu rozwoju również poza placówką. Dodatkowo nasi podopieczni będą mieli do dyspozycji duży plac zabaw, a także salę gimnastyczną wyposażone w zabawki i obiekty w pełni bezpieczne dla dzieci, dzięki czemu zostanie im zapewniona pełna możliwość rozwoju ruchowego pod czujnym okiem nauczycieli.

Ważną część zajęć będzie stanowić również edukacja artystyczna, która odgrywa ogromną rolę w budowaniu kreatywności u najmłodszych, a także rozwój w sferze społecznej, komunikacyjnej, czy emocjonalnej, kreując wartościowe doświadczenia i wspomagając nabycie kompetencji językowych. W naszym przedszkolu chcemy zachęcić dzieci do nauki, odkrywania świata oraz pozwolić im na ciekawość, którą należy w nich pielęgnować, a także zapewnić jak najlepsze przygotowanie do dalszego rozwoju osobistego, jak rownież poszerzania umiejętności komunikacyjnych w języku angielskim.

 

Adres

Zapytaj o nową lokalizację!
02-654 Warszawa (Mokotów)

tel.: +48 695 777 314

kontakt@littleacademy.pl

Zajęcia gotowania w przedszkolu na Żoliborzu​

Dyrektor

opis

Zajęcia gotowania w przedszkolu na Żoliborzu​

Zastępca dyrektora

opis

Grupy

Domowa atmosfera

Drewniane zabawki

Bezpieczne miejsce

Przytulne kolory