REKRUTACJA TRWA! Przedszkole i Żłobek

Wilanów

+48 695 777 314
+48 695 777 314
+48 695 777 314

Ursynów

+48 695 777 314
+48 695 777 314
+48 695 777 314

Żoliborz

+48 695 777 314
+48 695 777 314
+48 695 777 314

Konstancin

+48 695 777 314
+48 695 777 314

+48 695 777 314

Oferty

+48 573 178 784

+48 573 178 784
+48 573 178 784

Nasza kadra

Nasi anglojęzyczni opiekunowie grup to native speakerzy certyfikowani przez British Council, posiadają wykształcenie z zakresu wychowania przedszkolnego oraz minimum 3 letnie  doświadczenie w pracy z dziećmi w wieku 2-6 lat. Swoje doświadczenie zdobyli w międzynarodowych placówkach nauczając dzieci wielu narodowości, między innymi w Australii, Chinach, USA, Japonii, Wietnamie i innych. Nauczyciele polskojęzyczni posiadają wykształcenie i doświadczenie z zakresu początkowego nauczania języka polskiego.

0
Grup
0
Dzieci
0
lokalizacje
Właściciel Iwona Ferszter - Petz

Iwona Ferszter Petz

Założyciel

Little Academy to moje ‘trzecie dziecko’ 😉. Stworzyłam je z myślą o moje młodszej córce, ponieważ nie mogłam znaleźć przedszkola, które spełniałoby nasze potrzeby – przede wszystkim językowe.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, 15 lat procowałam w mediach. Po urodzeniu młodszej córki, Helenki, zdecydowałam się zostawić pracę w korporacji i stworzyć sieć anglojęzycznych placówek przedszkolnych. Przyznanie mi przez British Council  wyłączności w Polsce na program dedykowany przedszkolakom pt. Learning Time with Timmy przypieczętowało tę decyzję i ruszyłam do dzieła…

Dziś mamy już 4 placówki… Z wielka radością słucham dzieci, które mówią w przedszkolu po angielsku jak również obserwuje naszych nauczycieli z wszystkich stron świata. Cieszy mnie międzynarodowa społeczność jaką wspólnie tworzymy…

Miałam dużo szczęścia spotykając na swojej drodze Marzenę – Dyrektor Zarządzającą. Tworzymy zgrany duet, w którym moje doświadczenia biznesowe i jej doświadczenia pedagogiczne oraz menedżerskie przeplatają się z doświadczeniami mam, którymi obie jesteśmy.

Tworzenie Little Academy stało się naszą pasją, robimy to z dużym zaangażowaniem… każdy mały i duży postęp jest naszym sukcesem. Zapraszamy do wspólnej przygody😊

Anna

Anna

Psycholog

Jestem absolwentką studiów psychologicznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w pracując w przedszkolach, podczas indywidualnych zajęć rewalidacyjnych z najmłodszymi oraz w uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursów m.in. z zakresu pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi, neurodydaktyki, twórczego myślenia. Zdobywanie nowej i aktualnej wiedzy jest dla mnie bardzo ważne, dlatego ukończyłam także Kurs Trenera Umiejętności Społecznych, staż w Centrum Terapii Integracji Sensorycznej a w najbliższych miesiącach bronić będę pracę podyplomową z zakresu Integracji Sensorycznej. Praca z dziećmi jest dla mnie nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań terapeutycznych oraz własnego rozwoju zawodowego. W kontakcie z dziećmi zależy mi na tym, by pokazywać im od samego początku, że ich emocje są dla mnie ważne i niezależnie od tego, czy jest to radość, tęsknota, czy złość należy je nazywać i odpowiednio o nie zadbać.

Logopeda

Julita

Logopeda

Wykształcenie i tytuł licencjata zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na kierunku logopedia z fonoaudiologią, a obecnie kontynuuję naukę  na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku logopedia ogólna i kliniczna. Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam prowadząc terapie indywidualną i grupową w przedszkolach i żłobkach współpracując z Centrum Pięknej Mowy. Swój warsztat pracy stale wzbogacam o dodatkowe szkolenia, do których należą między innymi: 

  • Terapia miofunkcjonalna wg A.Kittel
  • Masaż logopedyczny
  • Terapia ręki I i II stopnia
  • Logorytmika
  • Opóźniony rozwój mowy – diagnoza i terapia

Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby prowadzone przeze mnie zajęcia były ciekawe i kreatywne.

Kate

Kate

Lektor British Council

Witam, jestem Katarzyna i bardzo mi miło, że będę miała okazję pracować z Państwa dziećmi w tym roku. Zdobyłam kwalifikacje zawodowe dla nauczycieli w Polsce i pracowałam zarówno w szkołach językowych jak i szkołach państwowych. Miałam przyjemność uczyć różne grupy wiekowe; dorosłych, młodzież oraz dzieci. W okresie wakacyjnym pracuję w szkołach w Wielkiej Brytanii.

Jestem bardzo otwartą i rozmowną osobą, a możliwość pomocy uczniom w rozwinięciu pewności siebie w używaniu języka angielskiego jest moim ulubionym zadaniem. Uwielbiam stosować gry i zabawy w nauczaniu.

Kiedy nie uczę, spędzam czas z rodziną oraz śpiewam i słucham muzyki.

ILHAME

Ilhame

Lektor British Council

Cześć, jestem Ilhame. Praca dla British Council Warszawa jest dla mnie ekscytująca. Nauczaniem zajmuję się odkąd w 2014 roku w Bangkoku zdobyłam kwalifikacje nauczycielskie. Od tamtej pory uczyłam głównie młodzież w różnych szkołach i instytucjach.

 Co najbardziej fascynuje mnie w uczeniu dzieci, to ich kreatywność i jak szybko potrafią się uczyć.  Towarzyszenie im podczas nauki jest bardzo wdzięcznym zajęciem.

Kiedy nie uczę, uwielbiam długie spacery i słuchać audiobooków.

PATRIC

Patric

Lektor British Council

Cześć, nazywam się Patryk i dołączyłem do British Council w roku 2018. Swoje kwalifikacje nauczycielskie zdobyłem w Polsce w 2011 roku. Nauczyłem się traktować każdego jako odrębną jednostkę i dostosowywać się do osobistego stylu nauki. Każda lekcja jest dla mnie ekscytująca i nieprzewidywalna.

Kiedy nie uczę, uwielbiam podróżować, gotować i poznawać innych ludzi i  kultury.

Katarzyna

Katarzyna

Dyrektor oddziału Wilanow

Zawodowo jestem związana z oświatą od 2002 roku. Ukończyłam studia w zakresie: polonistyki w specjalizacji pedagogicznej; polityki i zarządzania oświatą; wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej; lidera oświaty w zarządzaniu projektem oraz liczne szkolenia. Miałam przyjemność pracować  jako nauczyciel we wszystkich typach szkół – od żłobka i przedszkola, przez szkołę podstawową, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne i dla dorosłych w różnych profilach, w tym międzynarodowych, dzięki czemu rozwijałam doświadczenie pedagogiczne. Od 2007 roku współpracuję z Instytutem Badań nad Demokracją, Studium Prawa Europejskiego jako wykładowca i autor materiałów edukacyjnych w zakresie zarządzania oświatą i szeroko pojętej pedagogiki.  Od 12 lat jako dyrektor zarządzam placówkami przedszkolnymi, zarówno w zakresie tworzenia placówek jak też całościowego wzmocnienia ich potencjału, w dbałości o tworzenie przyjaznej i ciepłej przestrzeni dla rozwoju dzieci oraz jakości podejmowanych działań edukacyjno – wychowawczych. Z radością dołączyłam do zespołu  Little Academy, które tworzy rozległą przestrzeń zarówno w zakresie kształcenia językowego dzieci, jak wszechstronnego rozwoju naszych pociech. 🙂 Moją pasją są psychopedagogiczne i społeczne uwarunkowania rozwoju człowieka, edukacja międzykulturowa i public relations. Uwielbiam teatr, muzykę, poezję młodopolską oraz współczesną, strzelectwo sportowe i koty. 🙂

 

Dyrektor Przedszkola Ursynów

Karolina

Dyrektor oddziału Ursynów

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna o specjalności Terapia Pedagogiczna, Wyższej Szkoły Zarządzania i Innowacji w Lublinie, gdzie zdobyłam tytuł magistra oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie o kierunku Zarządzanie Oświatą- studia podyplomowe. 

Mam doświadczenie jako nauczyciel w placówkach przedszkolnych oraz szkolnych. Pracowałam na stanowisku dyrektora w Europejskim Przedszkolu i Żłobku. Jestem autorem wielu programów nauczania, które wdrażałam w okresie swojej kariery zawodowej w przedszkolach oraz szkołach podstawowych. Zawsze w swojej pracy jestem życzliwa, uśmiechnięta i pogodnie nastawiona do życia. Pełna ciepła i optymizmu 😉

 

Dominika

Dominika

Wicedyrektor oddziału Konstancin

W kontakcie z dziećmi skupiam się na pracy z emocjami oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jestem zwolenniczką metody pracy – self- regulation. Opanowanie stresu, likwidowanie przyczyn złego samopoczucia, a nie tłumienie samego zachowania.
Jestem absolwentką SWPS University of Social Sciences and Humanities w Warszawie, gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii. Ukończyłam szkolenie, które uprawnia mnie do tworzenia programów i prowadzenia zajęć Treningu Umiejętności Społecznych oraz szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników.

Dyrektor oddziału Żoliborz

Katarzyna

Dyrektor oddziału Żoliborz

Zależy mi na tym, aby stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym dzieci będą otoczone opieką i będą czuły się bezpiecznie. Od jedenastu lat pracuję w oświacie i szkolnictwie wyższym. Jestem filologiem polskim, ukończyłam studia podyplomowe z organizacji i zarządzania oświatą oraz z treningu umiejętności społecznych (TUS). W pracy z dziećmi stawiam na podążanie za ich potrzebami oraz wielopłaszczyznowe rozwijanie ich potencjału. Wychodzę bowiem z założenia, że w każdym dziecku tkwi jakiś talent, który może być umiejętnie rozwijany pod nadzorem nauczyciela.

Halinka – kucharz główny Przedszkoli Little Academy

Halina

Kucharz

Z wykształcenia jestem technologiem żywienia zbiorowego. Posiadam wieloletnie doświadczenie w gastronomii w Polsce i za granicą.  Dotychczas pracowałam jako szef kuchni gdzie miałam możliwość współpracy z kucharzami międzynarodowymi poznając różnorodność smaków.

W swojej codziennej pracy lubię tworzyć nowe potrawy- łącząc tradycyjną kuchnię z ekologicznymi produktami. Gotowanie dla Dzieci jest dla mnie przyjemnością. Najważniejsze dla mnie jest to aby Dzieci jadły zdrowo i ze smakiem.

Właściciel Iwona Ferszter - Petz

Iwona Ferszter Petz

Założyciel

Little Academy to moje ‘trzecie dziecko’ 😉. Stworzyłam je z myślą o moje młodszej córce, ponieważ nie mogłam znaleźć przedszkola, które spełniałoby nasze potrzeby – przede wszystkim językowe.

Z wykształcenia jestem prawnikiem, 15 lat procowałam w mediach. Po urodzeniu młodszej córki, Helenki, zdecydowałam się zostawić pracę w korporacji i stworzyć sieć anglojęzycznych placówek przedszkolnych. Przyznanie mi przez British Council  wyłączności w Polsce na program dedykowany przedszkolakom pt. Learning Time with Timmy przypieczętowało tę decyzję i ruszyłam do dzieła…

Dziś mamy już 4 placówki… Z wielka radością słucham dzieci, które mówią w przedszkolu po angielsku jak również obserwuje naszych nauczycieli z wszystkich stron świata. Cieszy mnie międzynarodowa społeczność jaką wspólnie tworzymy…

Miałam dużo szczęścia spotykając na swojej drodze Marzenę – Dyrektor Zarządzającą. Tworzymy zgrany duet, w którym moje doświadczenia biznesowe i jej doświadczenia pedagogiczne oraz menedżerskie przeplatają się z doświadczeniami mam, którymi obie jesteśmy.

Tworzenie Little Academy stało się naszą pasją, robimy to z dużym zaangażowaniem… każdy mały i duży postęp jest naszym sukcesem. Zapraszamy do wspólnej przygody😊

Anna

Anna

Psycholog

Jestem absolwentką studiów psychologicznych Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego oraz studiów podyplomowych z przygotowania pedagogicznego dla psychologów. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobywałam w pracując w przedszkolach, podczas indywidualnych zajęć rewalidacyjnych z najmłodszymi oraz w uczestnicząc w licznych szkoleniach i kursów m.in. z zakresu pracy z dziećmi z trudnościami rozwojowymi, neurodydaktyki, twórczego myślenia. Zdobywanie nowej i aktualnej wiedzy jest dla mnie bardzo ważne, dlatego ukończyłam także Kurs Trenera Umiejętności Społecznych, staż w Centrum Terapii Integracji Sensorycznej a w najbliższych miesiącach bronić będę pracę podyplomową z zakresu Integracji Sensorycznej.

Praca z dziećmi jest dla mnie nieustanną inspiracją i wyzwaniem do poszukiwania nowych rozwiązań terapeutycznych oraz własnego rozwoju zawodowego. W kontakcie z dziećmi zależy mi na tym, by pokazywać im od samego początku, że ich emocje są dla mnie ważne i niezależnie od tego, czy jest to radość, tęsknota, czy złość należy je nazywać i odpowiednio o nie zadbać.

Logopeda

Julita

Logopeda

Wykształcenie i tytuł licencjata zdobyłam na Uniwersytecie Medycznym w Białymstoku na kierunku logopedia z fonoaudiologią, a obecnie kontynuuję naukę  na Warszawskim Uniwersytecie Medycznym na kierunku logopedia ogólna i kliniczna. Posiadam przygotowanie pedagogiczne. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam prowadząc terapie indywidualną i grupową w przedszkolach i żłobkach współpracując z Centrum Pięknej Mowy. Swój warsztat pracy stale wzbogacam o dodatkowe szkolenia, do których należą między innymi: 

  • Terapia miofunkcjonalna wg A.Kittel
  • Masaż logopedyczny
  • Terapia ręki I i II stopnia
  • Logorytmika
  • Opóźniony rozwój mowy – diagnoza i terapia

Do każdego dziecka podchodzę indywidualnie i dokładam wszelkich starań, aby prowadzone przeze mnie zajęcia były ciekawe i kreatywne.

 

Zajęcia gotowania w przedszkolu na Ursynowie

Kate

Lektor British Council

Witam, jestem Katarzyna i bardzo mi miło, że będę miała okazję pracować z Państwa dziećmi w tym roku. Zdobyłam kwalifikacje zawodowe dla nauczycieli w Polsce i pracowałam zarówno w szkołach językowych jak i szkołach państwowych. Miałam przyjemność uczyć różne grupy wiekowe; dorosłych, młodzież oraz dzieci. W okresie wakacyjnym pracuję w szkołach w Wielkiej Brytanii.

Jestem bardzo otwartą i rozmowną osobą, a możliwość pomocy uczniom w rozwinięciu pewności siebie w używaniu języka angielskiego jest moim ulubionym zadaniem. Uwielbiam stosować gry i zabawy w nauczaniu.

Kiedy nie uczę, spędzam czas z rodziną oraz śpiewam i słucham muzyki.

Ilhame

Ilhame

Lektor British Council

Cześć, jestem Ilhame. Praca dla British Council Warszawa jest dla mnie ekscytująca. Nauczaniem zajmuję się odkąd w 2014 roku w Bangkoku zdobyłam kwalifikacje nauczycielskie. Od tamtej pory uczyłam głównie młodzież w różnych szkołach i instytucjach.

Co najbardziej fascynuje mnie w uczeniu dzieci, to ich kreatywność i jak szybko potrafią się uczyć. Towarzyszenie im podczas nauki jest bardzo wdzięcznym zajęciem.

Kiedy nie uczę, uwielbiam długie spacery i słuchać audiobooków.

Patric

Patric

Lektor British Council

Cześć, nazywam się Patryk i dołączyłem do British Council w roku 2018. Swoje kwalifikacje nauczycielskie zdobyłem w Polsce w 2011 roku. Nauczyłem się traktować każdego jako odrębną jednostkę i dostosowywać się do osobistego stylu nauki. Każda lekcja jest dla mnie ekscytująca i nieprzewidywalna.

Kiedy nie uczę, uwielbiam podróżować, gotować i poznawać innych ludzi i kultury.

Katarzyna

Katarzyna

Dyrektor oddziału Wilanow

Zawodowo jestem związana z oświatą od 2002 roku. Ukończyłam studia w zakresie: polonistyki w specjalizacji pedagogicznej; polityki i zarządzania oświatą; wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej; lidera oświaty w zarządzaniu projektem oraz liczne szkolenia. Miałam przyjemność pracować  jako nauczyciel we wszystkich typach szkół – od żłobka i przedszkola, przez szkołę podstawową, gimnazjum, szkoły ponadgimnazjalne i dla dorosłych w różnych profilach, w tym międzynarodowych, dzięki czemu rozwijałam doświadczenie pedagogiczne. Od 2007 roku współpracuję z Instytutem Badań nad Demokracją, Studium Prawa Europejskiego jako wykładowca i autor materiałów edukacyjnych w zakresie zarządzania oświatą i szeroko pojętej pedagogiki.  Od 12 lat jako dyrektor zarządzam placówkami przedszkolnymi, zarówno w zakresie tworzenia placówek jak też całościowego wzmocnienia ich potencjału, w dbałości o tworzenie przyjaznej i ciepłej przestrzeni dla rozwoju dzieci oraz jakości podejmowanych działań edukacyjno – wychowawczych. Z radością dołączyłam do zespołu  Little Academy, które tworzy rozległą przestrzeń zarówno w zakresie kształcenia językowego dzieci, jak wszechstronnego rozwoju naszych pociech. 🙂 Moją pasją są psychopedagogiczne i społeczne uwarunkowania rozwoju człowieka, edukacja międzykulturowa i public relations. Uwielbiam teatr, muzykę, poezję młodopolską oraz współczesną, strzelectwo sportowe i koty. 🙂

 

Dyrektor Przedszkola Ursynów

Karolina

Dyrektor oddziału Ursynów

Jestem absolwentką Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku Edukacja Wczesnoszkolna i Przedszkolna o specjalności Terapia Pedagogiczna, Wyższej Szkoły Zarządzania i Innowacji w Lublinie, gdzie zdobyłam tytuł magistra oraz Wyższej Szkoły Nauk Społecznych w Lublinie o kierunku Zarządzanie Oświatą- studia podyplomowe. 

Mam doświadczenie jako nauczyciel w placówkach przedszkolnych oraz szkolnych. Pracowałam na stanowisku dyrektora w Europejskim Przedszkolu i Żłobku. Jestem autorem wielu programów nauczania, które wdrażałam w okresie swojej kariery zawodowej w przedszkolach oraz szkołach podstawowych. Zawsze w swojej pracy jestem życzliwa, uśmiechnięta i pogodnie nastawiona do życia. Pełna ciepła i optymizmu 😉

 

Dominika

Dominika

Wicedyrektor oddziału Konstancin

W kontakcie z dziećmi skupiam się na pracy z emocjami oraz jak radzić sobie w trudnych sytuacjach. Jestem zwolenniczką metody pracy – self- regulation. Opanowanie stresu, likwidowanie przyczyn złego samopoczucia, a nie tłumienie samego zachowania.

Jestem absolwentką SWPS University of Social Sciences and Humanities w Warszawie, gdzie zdobyłam tytuł magistra psychologii. Ukończyłam szkolenie, które uprawnia mnie do tworzenia programów i prowadzenia zajęć Treningu Umiejętności Społecznych oraz szkolenie z rekrutacji i selekcji pracowników.

Dyrektor oddziału Żoliborz

Katarzyna

Dyrektor oddziału Żoliborz

Zależy mi na tym, aby stworzyć wyjątkowe miejsce, w którym dzieci będą otoczone opieką i będą czuły się bezpiecznie. Od jedenastu lat pracuję w oświacie i szkolnictwie wyższym. Jestem filologiem polskim, ukończyłam studia podyplomowe z organizacji i zarządzania oświatą oraz z treningu umiejętności społecznych (TUS). W pracy z dziećmi stawiam na podążanie za ich potrzebami oraz wielopłaszczyznowe rozwijanie ich potencjału. Wychodzę bowiem z założenia, że w każdym dziecku tkwi jakiś talent, który może być umiejętnie rozwijany pod nadzorem nauczyciela

Halinka – kucharz główny Przedszkoli Little Academy

Halina

Kucharz