O nas

Little Academy – przedszkole dwujęzyczne

Misją naszego dwujęzycznego przedszkola Little Academy jest wykorzystanie naturalnej dziecięcej chłonności językowej. Tylko w wieku przedszkolnym Twój maluch może nauczyć się języka tak szybko, intuicyjnie i kontekstowo, bez przyswajania teorii gramatyki.

Stosowana przez nas metodyka udoskonalana jest od wielu lat i stosowana w kilkudziesięciu krajach. Program został stworzony specjalnie z myślą o najmłodszych w wieku 2-6 lat. Za sprawą partnerstwa z największym światowym autorytetem w dziedzinie nauczania języka angielskiego nasz pewność że Twoje Dziecko nauczy się języka już w przedszkolu.

Jeśli chcesz, aby Twoje dziecko kontynuowało naukę w szkole polskiej, dwujęzycznej, czy systemie anglojęzycznym (Szkoła Amerykańska w Konstancinie lub Szkoła Brytyjska, Kanadyjska), nasza placówka będzie dla niego idealnym miejscem. Przygotujemy Twojego Malucha, aby wejście w edukację polską (polska podstawa programowa Ministerstwa Edykacji) lub anglojęzyczną (płynna komunikacja w języku angielskim) przyszło z łatwością.

Nasi Native Speakerzy będą z Twoim dzieckiem przez cały dzień, zapewniając mu permanentną komunikację anglojęzyczną. Codziennie (przez 45 minut) realizujemy również polską podstawę programową Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Jesteś tym, co jesz – dopasowane menu w przedszkolu Little Academy

Jesteś tym, co jesz – zdrowe menu w przedszkolu Little Academy
Wszystkie posiłki podawane naszym Maluchom przygotowywane są tego samego dnia, na miejscu w profesjonalnie wyposażonych kuchniach. Gotujemy smaczne i urozmaicone dania spełniające wszystkie normy w zakresie prawidłowego żywienia ustalone przez dietetyków. Menu bogate jest w owoce i warzywa, mięso podajemy maksymalnie dwa razy w tygodniu. Podstawę posiłków stanowią kasze, ryż, nie stosujemy cukru ani żadnych sztucznych wzmacniaczy smaku. Korzystając z dobrodziejstwa kuchni, pieczemy dla dzieci świeży chleb oraz pyszne, domowe ciasta. Gospodarstwa ekologiczne z okolic Konstancina, Chylic, Piaseczna, Józefosławia zapewniają nam stałe dostawy świeżych warzyw, jajek, owoców, mięs i wędlin. Regularnie podczas warsztatów kulinarnych wprowadzamy dzieci w zasady zdrowego żywienia, a także uczymy, dlaczego warto jeść zdrowo.

Zapraszamy najmłodszych z Konstancina, Chylic, Piaseczna, Józefosławia, Wilanowa, Zawad, Powsina oraz dalszych okolic. Dzieci znajdą u nas domową atmosferę, wspaniałe ciocie, pyszne, zdrowe jedzenie, piękny ogród, przestronne sale z łazienkami, przytulne wnętrza – czyli świat przystosowany do ich potrzeb, uzupełniony najlepszymi metodami dydaktycznymi, które przez zabawę rozwiną indywidualne predyspozycje.

Zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego przedszkola!

Wilanów

Oprócz przedszkola w gminie Piaseczno dysponujemy również lokalizacją w Warszawie. Placówka w Wilanowie położona jest w zielonej części osiedla, bezpośrednio przy przestronnym, bogato wyposażonym placu zabaw. Sale przedszkolne są doskonale doświetlone, widok okien skierowany jest na tereny zielone, nie przebiega tam żadna ruchliwa ulica. Przedszkole dwujęzyczne położone jest przy najbardziej prestiżowej ulicy Miasteczka Wilanów – Osi Królewskiej.

 

Konstancin Jeziorna

Dwujęzyczne przedszkole Little Academy w Konstancinie-Jeziornie położone jest w wyjątkowo urokliwym miejscu: na terenie zalesionym przy rzece, na końcu cichej, zamkniętej ulicy. Takie warunki gwarantują naszym pociechom spokój i odpoczynek w przyjaznym środowisku. Placówka mieści się w budynku wolnostojącym oddalonym od ulicznego zgiełku. Plac zabaw jest duży, wyposażony w atestowane zabawki dostosowane do wzrostu i wieku dzieci. Dysponujemy przestronnymi salami z łazienkami, przystosowanymi do wieku każdej z 4 grup. Podopieczni korzystają również z ponad 150-metrowej sali gimnastycznej.

Kontakt

Oddział KONSTANCIN
ul. Łąkowa 38
05-520 Konstancin Jeziorna

Oddział WILANÓW
ul. Osi Królewskiej
02-797 Warszawa

Oddział URSYNÓW
Aleja Komisji Edukacji Narodowej 49
02-797 Warszawa

Zadzwoń teraz!
Facebook
Facebook
Facebook
Twitter
Twitter
Twitter
Google Plus
Google Plus
Google Plus