Little Academy wyłącznym w Polsce partnerem British Council

Little Academy jest wyłącznym partnerem British Council w Polsce. Dzięki tej współpracy oferujemy program edukacji przedszkolnej 'Learning Time with Timmy’, zapewniając najwyższe standardy nauki języka angielskiego poprzez zabawę i interaktywne zajęcia.
  • Wyłączny partner British Council w Polsce

  • Światowy poziom nauki języka angielskiego

  • Learning Time with Timmy gwarantuje, że nasze Maluszki uczą się języka angielskiego zgodnie z najnowszymi światowymi trendami

Z dumą informujemy, że anglojęzyczne przedszkole Little Academy współpracuje z British Council w zakresie prowadzenia zajęć z autorskiego programu edukacji przedszkolnej: British Council Learning Time with Timmy.

Program jest wdrażany przez British Council w wybranych przedszkolach w krajach Unii Europejskiej.

Learning Time with Timmy to przede wszystkim nauka języka angielskiego poprzez zabawę. Zajęcia obejmują śpiewanie, opowiadania, taniec, sztukę i rzemiosło. Wprowadzają dzieci do literatury angielskiej i zachęcają je do rozwijania aspektów języka, takich jak wymowa, rym, rytm, narracja i struktura zdań w zabawny i naturalny sposób.

W naszych anglojęzycznych przedszkolach w Warszawie jesteśmy dumni z możliwości oferowania tak prestiżowego programu, który wspiera rozwój językowy i edukacyjny dzieci. Dzięki współpracy z British Council, zapewniamy najwyższe standardy nauki języka angielskiego w przyjaznym i stymulującym środowisku.

Zobacz sam...

Email

Ogólny:
kontakt@LittleAcademy.pl
Dla dostawców: oferty@littleacademy.pl
Zapisy: recruitment@littleacademy.pl

Telefon

(+48) 695 777 314

Godziny pracy
Poniedziałek – Piątek (7.30-17.30)

Adres

Łąkowa 38 05-510 Konstancin Jeziorna
Sarmacka 12F 02-792 Warszawa
Wąwozowa 28 02-796 Warszawa
Rydygiera 13b 01-793Warszawa

KONTAKT
+48 695 777 314
kontakt@LittleAcademy.pl
This is a staging environment